top of page
0739394734092 - 1.jpg

Üye Olmadan Alışveriş Yapabilir miyim?

İade ve değişim olanaklarıyla %100 güvenli alışveriş ortamı sunan Mar&More üye olma zorunluluğu olmadan tüm ürünlere göz atabilir, üye olarak modern mobilya ve en güncel trendleri yakından takip edebilirsiniz.

IMG_7911.jpg

marandmore.net'ten Alışveriş yapmak Güvenli mi?

Ziyaretçilerimizin kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için çok önemlidir.Kişisel verilerin toplanması ve saklanması konusunda en üst güvenlik önlemlerini kullanmaktadır. Kredi kartı bilgileriniz bankalara şifreli bir şekilde gönderilmekte ve marandmore.net tarafından saklanmamaktadır.

0739394734153.jpg

Nasıl Sipariş Verebilirim?

Satın almak istediğiniz ürünü/ürünleri sepetinize ekledikten sonra sipariş süreci boyunca marandmore.net tarafından yönlendirileceksiniz. Sepetim sayfasından "Alışverişi Tamamla" butonu ile bir sonraki aşamaya geçebilir, teslimat ve fatura adresi bilgilerinizi doldurduktan sonra, "Ödeme Bilgileri" ekranına gelerek siparişinizi tamamlayabilirsiniz.

WhatsApp Image 2022-10-13 at 11.15.51.jpeg

Siparişim hangi kargo ile gönderilecek ?

Türkiye sınırları içindeki siparişlerinizin gönderimi Yurtiçi Kargo firması ile sigortalı olarak sağlanmaktadır.

0737118121333.jpg

Elime geçen ürün kusurlu ne yapmam gerekir ?

Ürünü iade süresi içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır. Ürün/ürünlerin tedarikçi firma stoklarında olmaması durumunda siparişiniz iptal edilerek para iadesi işlemi gerçekleştirilecektir.

0690087094148.jpg

İade ve değişim İşlemlerinde Kargo ücreti öder miyim?

İade edilen ürünler için yapılacak ödeme ürün bedeli kadar olup, sipariş oluşturma sırasında varsa ödediğiniz kargo bedeli ve kapıda ödeme hizmet bedeli geri ödenmemektedir. Değişim için gönderilen ürünlerde kargo bedeli ödemezsiniz. 

0737118121333.jpg

Sipariş İptal Edildiğinde param nasıl ve ne kadar sürede iade edilir?

Tarafınıza ulaşmış siparişlerin iptali ve iadesi ürünler marandmore.net'e ulaştıktan sonra 1-7 iş günü içinde, ödemenin gerçekleştirildiği şekilde yapılmaktadır. Kredi kartı ile ödemesi yapılan siparişlerin iadesi, ödeme yapılan kredi kartına 1-7 iş günü içinde yapılmaktadır. Ödemenin kredi kartına taksit seçeneği ile yapıldığı takdirde ise ürün bedeli taksit adedi kadar bölünerek her ay ödemenin yapıldığı kredi kartına iade edilecektir. Bu prosedür; bankanız tarafından belirlenmiştir.

bottom of page